Výkup plastů

Víte co znamená výkup plastů? Vykupujeme a svážíme využitelné plasty, zejména vtoky, výtoky (koláče), kusové díly, zejména z průmyslové výroby, plastové obaly nebo igelitové fólie, pouze však od firem a osob s IČ (na fakturu). Výkup hodnotných a recyklovatelných plastů je jednou z našich činností, kterou odlehčujeme nelehkou situaci s recyklací plastů. Slouží k následné výrobě produktu.

Recyklace plastů

Většinou probíhá prostřednictvím jejich úpravy drcením nebo lisováním. Využívají se pouze plasty, které mají nějakou využitelnou hodnotu energetickou nebo cirkulační, tedy se použijí opět do vstřikovacích nebo vytlačovacích strojů a vytvoří se z nich výrobek.

Výkup plastů – cena

Záleží na mnoho faktorech, zejména, zdali lze vůbec použít plasty na recyklaci a jestli je momentálně po konkrétním druhu poptávka. Neméně důležité je jeho precizní vytřídění na jednotlivé druhy, podle jednotného označení druhu polymerů, např. PP, PE (nebo LDPE zejména igelitové fólie, HDPE), PA, PET, PVS, PS a další. Často ovlivňuje cenu i to, zda je materiál znečištěn.

Informujte se o aktuální ceně u našeho obchodníka na tel. č. 776 720 082 nebo nám nechte vzkaz.

výkup plastů

Informace k cenám přistavení / vyzvednutí a likvidace odpadu najdete na odkazu

Cena svozu odpadu.

Podle vaší preference nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Případně můžete jednoduše vyplnit tento formulář. Pokud zatím nevíte nějaké informace, nevadí, objednávku vytvořte a pak jí spolu upřesníme:

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.
Zadejte počet kontejnerů výše uvedené velikosti, které na odpad budete potřebovat.
Např. stavební suť, kamenivo (do 40 cm), zemina, plasty, papír nebo velkoobjemový.
souhlasím s tím, aby tento web ukládal mé odeslané informace, aby bylo možné odpovědět na můj požadavek.
=