window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery na sklo

odpady ze skla

Měníte okna ve svém bytě nebo domě, případně ve firmě? Jste autoopravna a v rámci svého servisu zákazníkům vyměňujete čelní a další skla? Nebo vám ve firmě zbývají skleněné obaly? Máte prostě velké množství skla, které by alespoň částečně zaplnilo malý kontejner? Náš kontejner na sklo má 2 velikosti 3 nebo 6 m3. Záleží na tom, jaké množství skla skutečně máte. Jestliže si nejste jistí, jakou kapacitu potřebujete, nevadí. Poraďte s námi, jaký kontejner pro vás bude nejvhodnější. Jestliže přece jen není jasné, jakou kapacitu má kontejner na sklo asi potřebujete, přistavíme vám pro jistotu ten větší 6 m3 kontejner na sklo. Pokud se nenaplní, resp. pouze do půlky, započítáme vám ho za cenu menšího 3 m3 kontejneru.

kontejnery na sklo

3 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,64 /3,97 m
šířka kontejneru – 1,91 / 1,37 m
výška kontejneru – 0,44 / 1,03 m
max. nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


6 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,30 m
šířka kontejneru – 2,28 m
výška kontejneru – 0,62 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg
Ceník je platný do odvolání.

Sklo

Co vlastně v odpadech znamená tento pojem? Sklo je specifický materiál, který najdeme všude, např. ve stavebnictví, jako výplně oken, nebo autopravárenství, případně ve výrobních firmách, které sklo běžně používají. Jedná se o zbytkový odpad, který nelze bezprostředně využít. Je ale jasné, že sklo lze za určitých okolností recyklovat a následně opět použít pro produkty ze skla. K tomu je však vlastnit velmi specifickou technologii.

Stavební sklo

I když je obecně stavební sklo považováno za vytříděný materiál, existují dva základní druhy. Prvním jsou tabule skla, ať již s bezpečnostní fólií nebo bez. Druhám druhem je sklo, které obsahuje nějaké kovy, např. drátosklo. Tyto druhy skel by měly být tříděny odděleně, jinak to má výrazný vliv na cenu likvidace. Dále, jestliže se ale jedná o sklo z demolic, nesmí mít příměs dalších stavebních aj. materiálů, jako je dřevo nebo suť (beton, cihly atd.). Nevadí však, jestli vyjmete celé tabule skel z rámů a ty pak mají několik vrstev, mezi kterými jsou hliníkové vymezovače. Tyto odpady se nutně musí třídit zvlášť nebo jsou pak součástí směsného stavební a demoličního odpadu. To je však jiný druh odpadu. Ten ale také umíme zlikvidovat, stejně jako všechny jmenované vytříděné druhy. V žádném případě tyto všechny odpady nesmí obsahovat nebezpečné materiály a látky, jako je eternit, azbestové desky, ipu a lepenku, asfalt a jeho směsi a další.

Autosklo

Likvidujeme jakékoliv autosklo, tedy všechny druhy autoskel s foólií nebo bez ní. Pro autoservisy jsme schopní udělat individuální nabídku svozu skel, podle jejich skladovacích možností. Prosíme, kontaktujte našeho obchodního zástupce:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Odvoz odpadu skla

Každý den realizujeme odvoz odpadu z blízkého okolí Kladna, Prahy a Slaného. Zajistíme vám potřebné množství a vhodnou velikost kontejnerů na sklo nebo další odpady a materiály. Kontejner vám na místě ponecháme zdarma 4 dny a v případě, že byste tuto dobu přesáhli, účtujeme malý poplatek za každý další den. Máme vozidla o nosnosti do 5 tun, takže se dá říci, že bez obav můžete kontejner naložit až 5 tun. Nicméně odpad z něho nesmí při natahování vypadávat, tedy naplnění není možné těsně pod okraj.

K odvozu těchto odpadů máme platné povolení pro nakládání s odpady – zde.

Kompletní ceník kontejnerů a svozu odpadu najdete – zde.