window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery na plasty

ODPADY Z PLASTU

Vyklízíte ve svém bytě nebo domě, případně ve firmě? Máte skladovací prostor, avšak vadí vám v něm skladovat velké množství plastových a jiných odpadů? Vybalujete zboží, které vám přišlo a máte neustále mnoho plastových fólií? Nebo jste výrobní firma a potřebujete se zbavit přebytků nebo odpadu z plastu? Máte prostě velké množství plastů, které by alespoň částečně zaplnilo malý kontejner na plasty? Náš kontejner na plasty máme hned několik druhů a vícero velikostech. Od 6 do 17 m3, otevřené nebo skladovací. Záleží na tom, jaké množství a jaké druhy plastů skutečně máte. Jestliže si nejste jistí, jakou kapacitu potřebujete, nevadí. Poraďte s námi, jaký kontejner pro vás bude nejvhodnější. Jestliže přece jen není jasné, jakou kapacitu kontejneru na plasty asi potřebujete, přistavíme vám pro jistotu ten větší kontejner na plasty. Pokud se nenaplní, resp. pouze do půlky, započítáme vám ho za cenu menšího kontejneru.


6 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,30 m
šířka kontejneru – 2,28 m
výška kontejneru – 0,62 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


10 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,55 m
šířka kontejneru – 1,91 m
výška kontejneru – 1,26 m
nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


14 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,33 m
šířka kontejneru – 2,21 m
výška kontejneru – 1,43 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


17 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,34 m
šířka kontejneru – 2,24 m
výška kontejneru – 1,83 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


Ceník je platný do odvolání.

Plasty

Ve směsných odpadech je i po vytřídění velké množství plastů. Je to vůbec nutné? Plastů je velké množství druhů. Problémem zůstává, že třídění je pouze na několik málo druhů, které jsou však velmi málo nebo skoro vůbec recyklovatelné. Je to specifický materiál, který najdeme ve všech odvětvích lidské činnosti. Jako balící materiál, plastové tašky, fólie, blistry, nebo různé výrobky. Jednou se však z nich stane zbytkový odpad, který nelze bezprostředně využít. Využitelné jsou pouze takové plasty, které jsou precizně tříděné co do druhu (PP, PE, LD-PE, HD-PE, PET, PA, PVC a další). Nebo k jejich vytřídění je třeba vlastnit velmi specifickou technologii.

Využitelné plasty

I když většinu hořlavých plastů je možné využívat energeticky, to není vcela považováno za recyklaci, kdy materiál z odpadu se využívá k opětovnému vytvoření produktu. Existuje stovky druhů plastových materiálů, nicméně základní recyklovatelné jsou především fólie, tříděné podle druhu na LD-PE a HD-PE a na čiré a barevné. Nesmí být však znečištěné od potravin nebo jiných látek. Tyto fólie se často kvůli transportu ještě lisují do balíků, nejlépe svázané drátem. Za takový materiál jsme většinou schopni nabídnout slušnou cenu, podle současných tržních možností.

Výrobní odpady z plastu

Zaobíráme se skutečnou recyklací plastů, proto oslovujeme i výrobní firmy od kterých tyto čisté a certifikované plastové odpady vykupujeme. Ať již se jedná o vtoky, výtoky, granule a regranuláty. Vstřikované a některé vytlačované plasty. Pro více informací, prosíme kontaktujte našeho obchodního zástupce:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Odvoz odpadu plastu

Každý den realizujeme odvoz odpadu z blízkého okolí Kladna, Prahy a Slaného, ale i z větších vzdáleností. Zajistíme vám potřebné množství a vhodnou velikost kontejnerů na plasty nebo další odpady a materiály. Kontejner vám na místě ponecháme zdarma 4 dny a v případě, že byste tuto dobu přesáhli, účtujeme malý poplatek za každý další den, nebo měsíční výhodný paušál. Máme vozidla o nosnosti do 5 tun, které se pohybují třeba ve vašem okolí. Kontejner na větší plastový odpad síťujeme, avšak drobné plastové části odpadu je nutné přepravovat v nádobách, krabicích nebo tzv. bigbagách, aby během přepravy nedocházelo k jejich úletům.

K odvozu těchto odpadů máme platné povolení pro nakládání s odpady – zde.

Kompletní ceník kontejnerů a svozu odpadu najdete – zde.