window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery Kladno

Svoz odpadů v Kladně

Kladno a okolí

V kladenském regionu jsme jako doma. Jestliže bydlíte v Kladně a jeho blízkém okolí, možné jezdíme okolo vás. Je to tedy velmi snadné se s námi domluvit na přistavení kontejneru na různé odpady, které umíme řešit, např. stavební, zahradní, průmyslové nebo domovní. Kontejnery na území Kladna máme rozmístěné různě. Často nás můžete vidět i na silnici.

Kolik stojí přistavení a vyzvednutí kontejneru

Pokud byste se chtěli zeptat, kolik stojí přistavení a vyzvednutí kontejneru po Kladně a okolí, tak vám odpovíme, že ho přistavujeme ZDARMA a navíc vám dáme dostatek času k jeho naplnění, tj. celé na 4 dny.

Region Kladenska

Pravidelné svozy kontejnerů z regionu Kladenska, tedy okolí města Kladna zahrnuje tyto obce:

  • Běleč, Běloky, Blevice, Brandýsek, Braškov, Bratronice, Buštěhrad, Cvrčovice, Doksy, Dolany, Družec, Dřetovice, Horní Bezděkov, Hostouň, Hradečno, Hřebeč, Kačice, Kamenné Žehrovice, Kladno, Koleč, Kyšice, Lány, Lhota, Libochovičky, Libušín, Lidice, Makotřasy, Malé Kyšice, Malé Přítočno, Otvovice, Pavlov, Pchery, Pletený Újezd, Slatina, Stehelčeves, Stochov, Svárov, Svinařov, Třebichovice, Třebusice, Tuchlovice, Unhošť, Velká Dobrá, Velké Přítočno, Vinařice, Zájezd, Zákolany, Žilina aj.
kontejnery na odpad v Kladně

Informace k cenám přistavení / vyzvednutí a likvidace odpadu najdete na odkazu

Cena svozu odpadu.

Podle vaší preference nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem:

+420 776 720 082

obchod@inkov.cz

Případně můžete jednoduše vyplnit tento formulář. Pokud zatím nevíte nějaké informace, nevadí, objednávku vytvořte a pak jí spolu upřesníme:

    Zadejte počet kontejnerů výše uvedené velikosti, které na odpad budete potřebovat.

    Např. stavební suť, kamenivo (do 40 cm), zemina, plasty, papír nebo velkoobjemový.

    Pravidelné svozy kontejnerů v Kladně

    Jestliže později třeba zjistíte, že spolupráce s námi vám vyhovuje a budete chtít nás doporučit, budeme za tuto vaší inociativu opravdu rádi. Naši zákazníci, kterým řešíme pravidelné svozy kontejnerů v Kladně dříve řešili často problém s kapacitami odpadářských firem v našem regionu, než se spojili s námi a navázali dobrou spolupráci.