window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery Praha 6

Svoz odpadů z Prahy 6

Šestka (Praha 6) a okolí

Šestka, jak se často říká obci Praha 6 významně a pozitivně ovlivňuje náš častý svoz kontejnerů z této městské části našeho hlavního města. Na Prahu 6 obvykle jezdíme přistavovat naše kontejnery nejen firmám, ale i družstvům a vlastníkům domů. Okolí Šestky nám není neznámý. Je snadné se s námi domluvit na přistavení kontejneru na různé odpady, které umíme řešit, např. stavební, zahradní, průmyslové nebo domovní. Naše kontejnery našeho krásného města možná někdy uvidíte. Často nás můžete vidět i na silnici. Pokud ho však chcete postavit na veřejné prostranství, měli byste se s úřadem Prahy 6 domluvit na jeho dočasného záboru.

Kolik stojí přistavení a vyzvednutí kontejneru

Pokud byste se chtěli zeptat, kolik stojí přistavení a vyzvednutí kontejneru po Praze a okolí, tak vám odpovíme, že ho přistavujeme za 30 Kč / km, nebo 1 000 Kč a navíc vám dáme dostatek času k jeho naplnění, tj. celé na 4 dny.

Městská část Prahy 6 a její okolí:

  • Břevnov, Bubeneč, Dejvice, Hanspaulka, Hradčany, Liboc, Lysolaje, Nebušice, Ořechovka, Petřiny, Podbaba, Přední Kopanina, Ruzyně, Sedlec, Strahov, Střešovice, Suchdol, Veleslavín, Vokovice a další přilehlé části.

Informace k cenám přistavení / vyzvednutí a likvidace odpadu najdete na odkazu

Cena svozu odpadu.

Podle vaší preference nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem:

+420 776 720 082  

obchod@inkov.cz

Případně můžete jednoduše vyplnit tento formulář. Pokud zatím nevíte nějaké informace, nevadí, objednávku vytvořte a pak jí spolu upřesníme:

    Zadejte počet kontejnerů výše uvedené velikosti, které na odpad budete potřebovat.

    Např. stavební suť, kamenivo (do 40 cm), zemina, plasty, papír nebo velkoobjemový.

    Pravidelné svozy kontejnerů z okolí městské části Praha 6

    Jestliže později třeba zjistíte, že spolupráce s námi vám vyhovuje a budete chtít nás doporučit, budeme za tuto vaší inociativu opravdu rádi. Naši zákazníci, kterým řešíme pravidelné svozy kontejnerů z okolí Prahy 6 dříve řešili často problém s kapacitami odpadářských firem v tomto regionu, než se spojili s námi a navázali dobrou spolupráci.