window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery na dřevo

ODPADY ZE DŘEVA

Vyklízíte ve svém bytě nebo domě, případně ve firmě? Máte skladovací prostor, avšak vadí vám v něm skladovat velké množství odpadů? Vybalujete zboží a máte neustále mnoho dřevěných beden a rozbitých nebo nepotřebných palet? Nebo jste výrobní firma a potřebujete se zbavit přebytků nebo odpadu ze dřeva? Máte prostě velké množství dřeva a dřevěných výrobků, které by alespoň částečně zaplnilo malý kontejner na dřevo? Náš kontejner na dřevo máme hned několik druhů a vícero velikostech. Od 6 do 17 m3. Záleží na tom, jaké množství a jaké druhy dřeva skutečně máte. Jestliže si nejste jistí, jakou kapacitu potřebujete, nevadí. Poraďte s námi, jaký kontejner pro vás bude nejvhodnější. Jestliže přece jen není jasné, jakou kapacitu kontejneru na dřevo asi potřebujete, přistavíme vám pro jistotu ten větší kontejner na dřevo. Pokud se nenaplní, resp. pouze do půlky, započítáme vám ho za cenu menšího kontejneru.

Kontejnery na dřevo


kontejnry na dřevo

3 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,64 /3,97 m
šířka kontejneru – 1,91 / 1,37 m
výška kontejneru – 0,44 / 1,03 m
max. nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


6 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,30 m
šířka kontejneru – 2,28 m
výška kontejneru – 0,62 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


10 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,55 m
šířka kontejneru – 1,91 m
výška kontejneru – 1,26 m
nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


14 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,33 m
šířka kontejneru – 2,21 m
výška kontejneru – 1,43 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


17 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,34 m
šířka kontejneru – 2,24 m
výška kontejneru – 1,83 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kgCeník je platný do odvolání.

Dřevo a dřevěné odpady

I přes velkou snahu společnosti třídit odpady, stále zůstává dřevo ve směsných odpadech. Přičemž některé tzv. živé dřevo (jako jsou větve, kořeny a nabarvená prkna, trámy, latě a další) je 100% recyklovatelné. Z některého tohoto dřeba se dají vyrobit produkty. Ostatní dřevo je možné vyuřít energeticky jako palivo nebo ke zpevnění přírodních povrchů cest. Samotné dřevo lze přes nás zrecyklovat. Pokud se ale jedná např. o nábytek, kde je více materiálů (čalounění) tento odpad se považuje za směsný komunální, resp. velkoobjemový odpad, který také umíme zlikvidovat. Recyklační technologie na dřevo mají různé podoby, od drtičů na štěpku, vytlačovací stroje na pelety až po sofistikované stolařské a nábytkářské nebo stavební technologie.

Využitelné dřevo

Asi nejčastěji vás napadne, že dřevem stále ještě vytápíte. Není to sice ekologické, avšak jedna z možností využití dřeva. Záleží, zda se takové spalitelné dřevo musí objevit v režimu odpadů. Umíme za nízkou cenu odkoupit vaše dřevo k dalšímů využití. Záleží na kvalitě a množství dodávky.

Výrobní odpady ze dřeva

Zaobíráme se skutečnou recyklací dřeva, proto oslovujeme i výrobní firmy od kterých tyto čisté dřevěné odpady vykupujeme nebo likvidujeme za nízkou cenu. Pro více informací, prosíme kontaktujte našeho obchodního zástupce:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Odvoz odpadu dřeva

Každý den realizujeme odvoz odpadu z blízkého okolí Kladna, Prahy a Slaného, ale i z větších vzdáleností. Zajistíme vám potřebné množství a vhodnou velikost kontejnerů na dřevo nebo další odpady a materiály. Kontejner vám na místě ponecháme zdarma 4 dny a v případě, že byste tuto dobu přesáhli, účtujeme malý poplatek za každý další den, nebo měsíční výhodný paušál. Máme vozidla o nosnosti do 5 tun, které se pohybují třeba ve vašem okolí.

K odvozu těchto odpadů máme platné povolení pro nakládání s odpady – zde.

Kompletní ceník kontejnerů a svozu odpadu najdete – zde.