window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

SLUŽBY

Likvidace a výkup odpadu

SVOZ ODPADU A VÝKUP SUROVIN

Poskytujeme zároveň několik služeb najednou – svoz odpadu a výkup surovin. Pokud si nás objednáte, buďte si jistí, že získáte kompletní službu pro odpady, tedy přistavení velkoobjemové nádoby na odpad (kontejner), jeho pronájem, svoz, likvidaci nebo cenu za využití odpadu. Když dobře třídíte např. kovy a máte jich tolik, že by se vám nevešli do auta, přistavíme vám kontejner na železo a za tuto surovinu vám zaplatíme. Děláme kompletní odpadářský servis na zakázku. Snažíme se najít optimální řešení jejich odpadů a neplýtvat drahocenými surovinami. Umíme zajistit i evidenci a hlášení od odpadech, pokud jste firma, která má větší množství odpadů. Svoz odpadu a výkup surovin, spolu s pronájmy kontejnerů a vyklízení skladů jsou naše kompletní služby pro průmyslové firmy.

Shlédněte toto video a uvidíte, jak probíhají naše kompletní služby
INKov CZ s.r.o.

Přijímáme odpady,

na které máme povolení mobilního zařízení a obchodníka ze zákona,

které najdete zde na odkazu Katalog odpadů.

ceny a katalog odpadů

Ceny odpadů,

základní ceny odpadů včetně pronájmu kontejneru na 4 dny zdarma a přistavení dle podmínek v ceníku

najdete na odkazu Ceny svozu odpadů.

Ceny výkupu surovin

V rámci zpracování odpadů vykupujeme i některé suroviny, jako je železo, litinu, nerez, hliník, měď, bronz, mosaz, nikl a jiné barevné kovy, papír, olovo a olověné baterie. Likvidujeme přitom sklo, dřevo. plasty aj. Ty pak následně zpracováváme a vracíme do průmyslu, abychom šetřili naši přírodu a nerostné bohatství planety Země. Určitě vás zaujmou naše ceny výkupu surovin.

Jsme moderní firma a snažíme se o neustálé zlepšování podmínek provozu a proto využíváme

inovativní technologie recyklace,

do kterých investujeme, abychom mohli nabídnout lepší ceny a služby. Inovativní technologie recyklace posouvají problematiku využití odpadů vpřed. Pouze v inovativních technologiích je budoucnost odpadového a cirkulárního hospodářství.

Ekologicky šetrné nakládání s odpady

je pro nás prioritou – chováme se tak již od našeho vzniku.

ekologicky šetrné nakládání s odpady

Jde nám především o skutečně

udržitelný přístup k nakládání s odpady.