window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Ceny svozu odpadu

CENÍK SVOZU ODPADŮ

Přistavíme Vám potřebný počet kontejnerů na dole uvedené odpady, nebo můžete využít náš pravidelný mobilní svoz. Chcete znát ceny svozu odpadu?

Cena za svoz odpadu:

Naše služby fungují jednoduše. Není třeba se nad tím přemýšlet. Cenu za svoz odpadu si zde můžete v tabulce najít, nebo se na ní zeptat. Pak si vyberte, jakým způsobem nás budete kontaktovat. Jestli telefonicky, emailem, přes facebook, twitter, nebo náš webový formulář. Na ostatním se potom už domluvíme.

Zeptejte se na cokoliv, nebo nám nechte vzkaz a my se Vám ozveme.

Zajímá vás:

Svoz odpadů – cena

  svoz odpadu (cena)

  Svoz velkoobjemových kontejnerů

  Svozem odpadů se v našich službách myslí přistavení, vyzvednutí a pronájem našeho velkoobjemového kontejneru (3 – 17 m3) dle ceníku. V ceně je ZDARMA přistavení kontejneru v Kladně a jeho blízkého okolí, vyzvednutí a pronájem na 4 dny. Naložení kontejneru si musíte zajistit vlastními silami.

  Kontejner je možné umístit pouze na Váš soukromý pozemek (popř. musíte mít vyřízený zábor veřejného prostranství), kam bude zajištěn přístup z veřejné komunikace pro nákladní vozidlo o celkové hmotnosti do 12 tun. Před místem na kontejner musí být min. 12 x 3 metry prostoru pro jeho složení a pozdější naložení.

  Po Praze přistavujeme kontejnery na nevyužitelný odpad podle aktuálního ceníku poplatků (viz ceník svozu odpadů dole), který připočtete k ceně kontejneru. Za kontejner na železo, ostatní kovy nebo kabely (aj. využitelný odpad) neplatíte nic. Zajišťujeme pravidelný odvoz kovového odpadu bez výkupu od 100 kg zdarma v širokém regionu. Podívejte se kam všude pro něj aktuálně jezdíme:

  Kladno a nejbližší okolí

  Buštěhrad a okolí

  Hostouň a okolí

  Hřebeč a okolí

  Libušín a okolí

  Lidice a okolí

  Makotřasy a okolí

  Praha (5, 6)

  Slaný a nejbližší okolí

  Stehelčeves a okolí

  Velké Přítočno a okolí

  Zdice a okolí

  Není v seznamu uvedena vaše obec a máte

  zájem o odvoz kovového odpadu zdarma?

  Zavolejte nám, na základě informací o vaší poptávce pro vás ověříme možnosti a připravíme nabídku.