window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

PRO FIRMY

Odpadový servis

Přenechte vaše starosti s odpadem nám. Pokud ještě nejste náš dodavatel nebo odběratel? Vstupte prosím s námi do jednání a zajistěte si tak zvýhodněné ceny! Pro české i zahraniční firmy v ČR zajišťujeme kompletní odpadářský servis. Řešíme velké množství různých odpadů nejen pro firmy, ale i domácnosti.

Kompletní odpadářský servis

Co znamená kompletní odpadářský servis od nás? Hledání optimálního, ekologického a ekonomického řešení vašich odpadů. Odpadářský servis pak kompletně zahrnuje nejen přistavení různých kontejnerů na odpad, ale i jejich pravidelná výměna. Dále konzultace k jednotlivým odpadům a jejich nejefektivnější způsob třídění (separace) a recyklační možnosti a úspory ve formě plateb za druhotné suroviny.

Všem firemním původcům odpadů nabízíme:

Zpracování odpadů

Jedná se o podnikatelskou činnost, která je povolena pouze firmám nebo organizacím podle

zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech.

Naše povolení jsou ověřitelná v databázi VISOH2.

Máme platné oprávnění k nakládání s odpady. Zároveň obchodujeme s odpady a surovinami, ke kterému máme povolení obchodníka.

Pro firmu jsou důležité katalogové druhy odpadů, které zařízení pro nakládání s odpady může přijímat.

Zde jsou odpady, které přijímáme, nejdete na tomto odkazu – zde.

Z pohodlí kanceláře nám zavolejte a my se o vše postaráme.

Zajišťujeme zároveň:

Odvoz odpadu

Odvoz odpadu zajišťujeme většinou sami, vlastními vozidly. Někdy externí dopravou. Snažíme se o to, abyste měli vždy volné kapacity pro váš odpad. Odvoz tedy řešíme pravidelně, podle vašich potřeb.

likvidace odpadů

Zjednodušeně se postaráme o velké množství vašich odpadů kompletně:

likvidaci demoličních odpadů, plastů, skla, papíru, dřeva a kovů

Pořádek ve vaší výrobně, skladu, servisu, kanceláři nebo jiných prostorech vyřešíte s námi snadno.

Pomůžeme Vám např. i při dalších vašich nezbytných činnostech, jako je

vyřazování nepotřebného materiálu.

Nepotřebný materál, který leží na skladě mnoho měsíců nebo dokonce let a nemá potenciál využití může být zbytečně skladovaný. Někdy pomůže přes nás zjistit, jakou má trˇžní hodnotu ve formě odpadu k dalšímu využití. Snadněji se pak rozhodnete, co s ním. Vyřadit nepotřebný materiál můžete, až na základě vašeho uvážení a dostatku informací.

Kontejner_nápis2
Nečekejte na nic a zavolejte nebo napište našemu obchodnímu zástupci rovnou teď:

+420 776 720 082 

obchod@inkov.cz

Jsme obchodníci s odpady a surovinami. Spolupráce s námi pro Vás znamená velkou výhodu. Známe a využíváme mnoho druhů materiálové recyklace. Víme například, jak jsou pro Vás důležité

skladové zásoby,

které nemusejí přijít úplně nazmar.

Spolupracujeme s vícero firmami, které mají zájem od nás odkupovat použitý nebo někdy i nepoužitý materiál ze skladových zásob. Na druhé straně nám své skladové zásoby firmy zase nabízejí. Slouží pak ještě svému užitku jinde, nebo se využije jejich potenciál ve formě druhotných surovin, které obsahuje.

Vaší firmě můžeme mimo jiné nabídnout:

odkup nepotřebných skladových zásob,

abyste si snížili vaše náklady a zbavili se zboží, výrobků, materiálu nebo jen surovin, které Vás finančně zatěžují a nevytvářejí téměř žádný obrat. Jedná o tzv. mrtvé peníze.

Nebo jsme v některých případech schopní se Vám postarat o vaše skladové hospodářství a přes nás můžete zrealizovat samotný

prodej neprodejných zásob .

Můžete přes nás uskutečnit nezávaznou nabídku na prodej pro vás neprodejných skladových zásob. Neprodejnost nemusí vždy znamenat, že vaše zásoby neumíme zhodnotit. Jejich prodej nemusí být vyjádřen jen jejich původní hodnotou, ale i jejich obsahem druhotných surovin.

Přistavíme Vám:

kontejner na stavební nebo demoliční odpady

Čas od času musíte něco přestavět, rekonstruovat nebo jen uklidit po stavebních pracích. K tomu potřebujete vhodné kontejnery, které vám v dostatečném množství zajistíme.

kontejner na sklo

Pracujete hodně se sklem? Jste stavební firma nebo autoservis, vyměňující čelní a ostatní skla? Nebo jste výrobní firma, kde vám vzniká odpad sklad? Máme speciální kontejnery na sklo.

kontejner na plast

V dnešní době je ze zákona nutné třídit zvlášť obalový plastový materiál, výrobní plastové odpady, popř. odděleně plastové náhradní díly z opravárenského průmyslu aj. Vytřídění i podle druhů čistých plastů, např. na Polypropylen, Polyethylen, Polyamid a další,

kontejner na dřevo

Dřevo je velmi častým odpadním materiálem mnoha skladů nebo firem, přepravující zboží. Ať již jsou to palety, bedny, prkna, trámky aj. Dřevo lze přijímat i na užitek. Odvážíme dřevo a dřevotřísku, které se chcete zbavit. Do našich kontejnerů naložíte i několik tun tohoto materiálu.

kontejner na papír

Papír se třídí na 2 základní druhy, tedy kancelářský a kartonový papír a lepenku. V našem ceníku jsou tyto dva druhy odlišeny, nicméně jeho cena jako suroviny se neustále pohybuje kolem nuly v kladných a někdy i v záporných hodnotách.

kontejner na kovy

Jestliže vytřídíte samostatně nebo ve směsi jakékoliv kovy, jako je železo, měď, bronz, mosaz, hliník, nerez a další, jsme schopni za tyto odpady zaplatit výkupní cenu obchodníka s kovy.

Zajišťujeme další činnosti:

recyklace dřeva a dřevního odpadu

Z dřevního odpadu se dají vytvářet produkty jako štěpka nebo pelety, které jsou energeticky využitelné. Dřevo a jeho recyklace jako odpadu nebo mimo jeho režim jsou neustále v kurzu a nemusí vždy docházet k jeho energetickému využití.

recyklace papíru a kartonu

Papír je surovina, která se dá poměrně dobře recyklovat, nicméně cena papírového odpadu se neustále pohybuje kolem nuly.

třídění plastu

Ke skutečnému znovu použití odpadových plastů je ještě velmi dlouhá cesta. Většinou se odpad z plastu využívá pouze energeticky. Klíčem ke skutečné recyklaci je lepší třídění plastových výrobků.

recyklace elektronických zařízení

Systém REMA, sběru vysloužilých baterií a elektrospotřebičů, do kterého jsme také začleněni, využívá moderních technologií přepracování tohoto odpadu na suroviny, které se v rámci cirkulární ekonomiky daří realizovat.

recyklace měděných kabelů

Je jednou z činností, která elektromateriál jako kabely a vodiče umí výborně využít pomocí nejnovějších technologií materiálové separace.

recyklace hliníku

Obdobně, jako o dalších kovů, je hliník výborná surovina pro možnosti další recyklace. Velmi důležité je jeho složení, zejména co se dalších prvků, např. hořčík, křemík atd.

Naší snahou je v první řadě si hýčkat naše vážené zákazníky. Chceme jim nejen poskytovat kvalitní a široké spektrum služeb, ale i férové ceny a proklientský přístup. Proto prosím se nám co nejdříve ozvěte, abychom o vás věděli a případně s Vámi zkonzultovali možnou garantovanou dlouhodobou spolupráci s nespornými výhodami nejen cenovými, ale i servisními. Pokusíme se pro Vás vymyslet ideální řešení. Zde jsou naši obchodní zástupci, ochotní s Vám konzultovat Vaše požadavky.

KONTAKTUJTE NAŠEHO OBCHODNÍKA

poraďte se s námi