window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Ceny výkupu odpadu

ZAPLATÍME ZA ODPAD

Zde najdete důležité informace a podmínky k výkupu odpadu a surovin. Ceny výkupu odpadu, resp. výkupní ceny druhotných surovin se snažíme naceňovat individuálně. Je tedy lepší, když se nás na ně přímo zeptáte. Další možností je odkup skladových zásob, které zatím nebudete vykazovat v odpadu. Tak je však většinou potřeba individuální nacenění všech položek zvlášť nebo celku. Podle toho, jak chcete vaše zboží rozprodávat.

Výkupní ceny druhotných surovin mohou z mnoha důvodů být i několikrát za týden rozdílné. Je to na základě poptávky a nabídky na lokálním trhu. Snažíme se je neustále vykupovat a začleňujeme je tak zpět ekonomiky, abychom tak přispěli svojí troškou naší přírodě.

Pokud nejste firma nebo podnikající osoba (živnostník) na Kladně od vás odpad nevykoupíme. Pro fyzické osoby výkup surovin není přímo na pobočce v Kladně možný. Lze to nyní pouze na fakturu a v případě, že si pro odpad sami dojedeme.

Specializace naší obchodní činnosti je velkoodchod s odpady. Vykupujeme suroviny a odpady nyní jen od podnikajících osob s IČem. K výkupu odpadu a druhotných surovin není třeba jezdit k nám do provozovny, stačí, když se s námi jakkoliv spojíte (telefonicky, emailem, nebo přes webový formulář dole) a my vše zařídíme za vás. Domluvíme si podmínky obchodu. Může to např. probíhat tak, že přijedeme k vám pro odpad nebo rovnou přistavíme kontejner na danou surovinu. Po vyzvednutí kontejneru odpad zvážíme na certifikované váze, vystavíme výkupku a zašleme vám jí na email nebo jinam. Vy nám pak vystavíte fakturu, kterou nejpozději do 2 dnů uhradíme. Na poprvé je potřeba, abyste nám ještě vyplnili a podepsali krátký formulář “Základní popis odpadu“, který se vyplňuje každoročně. Jednou ročně odesíláme všem firmám výkaz celkového množství přijatých odpadů k jejich hlášení, popř. můžeme tuto službu pro vás za poplatek také zajistit.

Výkupní ceny druhotných surovin:

Většina výkupních cen druhotných surovin má přenesenou daňovou povinnost. Pouze u některých druhů odpadů budeme ve výjimečných případech požadovat připočtení DPH. Jedná se o části automobilových vraků nebo jejich náhradních dílů.

Vyklízení skladu a odkup skladových zásob

Rušením nebo obnova vašich je určitě důležitá. Jestliže se pro to rozhodnete, zkontaktujte nás a rádi pro vás zajistíme výkup skladových zásob nebe zboží, které více, že už asi neprodáte.

ceny výkupu odpadu

Skladové zásoby a odkup

Na ostatní ceny druhotných surovin nebo možnosti odkupu skladových zásob se můžete zeptat po telefonu, popř. emailu (viz kontakty – na mobilu stačí kliknout):

+420 776 720 082

obchod@inkov.cz

Nebo nám jednoduše nechte vzkaz a my se Vám v co nejkratší době ozveme. Vyplňte prosím tento formulář s několika málo vašimi údaji.