window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Poptávka

JAK POPTAT NAŠE SLUŽBY

Poptávka kontejneru na odpad nebo další služby

Jestliže se nás chcete na cokoliv zeptat, zejména na naše služby, ceny aj., použijte prosím třeba tento jednoduchý formulář. Formulář může sloužit například jako poptávka kontejneru na odpad nebo další služby, např. výkupu odpadů. V případě, že s námi chcete komunikovat ještě jinak, zvolte v zápatí stránky odkaz na naše kontaktní údaje. Poptávkový formulář je nečastější a poměrně rychlý způsob komunikace a zjišťování informací, nicméně vhodnější a již přizpůsobený formulář vhodný i jako poptávka kontejneru na odpad najdete – zde.

  Odpadové hospodářství

  Služby naší firmy pro nakládání s odpady máme komplexní, tedy snažíme se o poskytování nejen svozů odpadů od firem a fyzických osob, ale mobilním způsobem řešíme i výkup surovin v rámci celého odpadového hospodářství. Naším úsilím je maximální využitelnost odpadu, než jeho nevyužitelné části předáme k odstranění.

  Výkup odpadu a surovin

  Využíváme odpady na základě poptávky po surovinách a zajišťujeme zpracování samotného odpadu. Naše činnost spočívá v efektivním zacházením s odpadem, tedy tak, jako by to byla surovina. Mnohé odpady vykupujeme, protože si vážíme Vás, kteří ho umí vytřídit. Odpad se pak stává pomocí našeho společného úsilí surovinou.

  Výkup skladu

  Další možnost, kterou našim zákazníkům nabízíme je samotný výkup jejich skladu, ještě před tím, než se rozhodnete z něho udělat odpad. Bližší informace zjistěte prosím přes naše obchodní oddělení.

  Tel.: +420 776 720 082

  Email: obchod@inkov.cz

  poptávka kontejneru na odpad