window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery na papír

ODPADY Z PAPÍRU

Máte skladovací prostory, ale vadí vám v něm skladovat velké množství odpadů? Vybalujete zboží a máte neustále mnoho papírových obalů a kartonových krabic? Máte prostě velké množství papíru, letáků nebo skartovaných dokumentů? Náš kontejner na papír vám zajistí pořádek. Máme jich hned několik druhů a vícero velikostech. Od 6 do 17 m3. Záleží na tom, jaké množství papíru skutečně máte. Jestliže si nejste jistí, jakou kapacitu potřebujete, nevadí. Poraďte s námi, jaký kontejner na papír pro vás bude nejvhodnější. Jestliže přece jen není jasné, jakou kapacitu kontejneru na dřevo asi potřebujete, přistavíme vám pro jistotu ten větší kontejner na papír. Pokud se nenaplní, resp. pouze do půlky, započítáme vám ho za cenu menšího kontejneru.


6 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,30 m
šířka kontejneru – 2,28 m
výška kontejneru – 0,62 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


10 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,55 m
šířka kontejneru – 1,91 m
výška kontejneru – 1,26 m
nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


14 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,33 m
šířka kontejneru – 2,21 m
výška kontejneru – 1,43 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


17 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,34 m
šířka kontejneru – 2,24 m
výška kontejneru – 1,83 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kgCeník je platný do odvolání.

Papír a papírové odpady

Třídění papíru a separovaný sběr starého papíru je známý už mnoho let. Stále však velké množství papíru končí na skládkách odpadů, zejména ve směsných odpadech. Papír je materiál, který se dá opravdu recyklovat. Nesmí být kompozitní s plastem. Ale některé kompozity, jako tetrapack se za určitých podmínek dají recyklovat. My však sbíráme papír buďto ve formě novin a kancelářského papíru, nebo karton a lepenku. Zajistíme jeho 100% recyklaci. Někdy jsme schopní i za tento materiál zaplatit menší obnos. Neměl by být příliš znečitěný, zejména chemikáliemi. Samotná recyklace papíru pak probíhá až v samotných papírnách.

Využitelný papír

Jestliže máte ve firmě možnost kartonový papír lisovat do standadních paletových balíků, svázaných ocelovým drátem, pak máte k prodeji hodnotnou surovinu, za kterou se platí. Záleží na kvalitě, množství nebo pravidelnosti dodávky, ale i způsobu dopravy (tedy vzdálenosti). Vykupujeme samozřejmě i letáky, noviny nebo skatrovaný papír. Drobné kousky skartovaného papíru je třeba odkládat do kontejneru v papírových popř. plastových pytlích.

Výrobní odpady z papíru

Zaobíráme se sběrem papíru a jeho zpracováním do přepravní podoby, proto oslovujeme i výrobní firmy od kterých tyto papírové odpady vykupujeme nebo likvidujeme za nízkou cenu. Pro více informací, prosíme kontaktujte našeho obchodního zástupce:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Odvoz odpadu papíru

Každý den realizujeme odvoz odpadu z blízkého okolí Kladna, Slaného, Prahy a okolí. Zajistíme vám potřebné množství a vhodnou velikost kontejnerů na papír nebo další odpady a materiály. Kontejner vám na místě ponecháme zdarma 4 dny a v případě, že byste tuto dobu přesáhli, účtujeme malý poplatek za každý další den, nebo měsíční výhodný paušál. Máme vozidla o nosnosti do 5 tun, které se pohybují třeba ve vašem okolí.

K odvozu těchto odpadů máme platné povolení pro nakládání s odpady – zde.

Kompletní ceník kontejnerů a svozu odpadu najdete – zde.