window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Vyklízení pozůstalostí

Vyklízení nemovitostí

Vyklízení domu Kladno

/

vyklízení bytu Kladno

/

vyklízení sklepu Kladno.

Uklízíte svojí nemovitost a zbylo vám velké množství věcí, které nechcete nebo nebudete potřebovat? Vyklízení domu po pozůstalosti znamená pro dědice velkou psychickou i fyzickou zátěž, zejména pokud mají v jejich zděděné nemovitosti velkou spoustu věcí, které pro ně nemají žádnou hodnotu. Chcete takovou nemovitost co nejdříve užívat nebo pronajmout? Rychlost vyklízení vaší nemovitosti je tak pro vás prioritou. O vyklízení věcí, nábytku a různého odpadu z domu se nemusíte sami postarat, stačí, když si na pomoc zavoláte nás.

Pak jsme tu my, abychom udělali za vás pořádek ve vašem bytě nebo domě. Zdarma přistavili kontejner a za mírný poplatek zlikvidovali vaše nepotřebné věci a odvezli odpad. Tuto službu nabízíme nejen občanům města Kladna, ale i dalších obcí.

Pokud řešíte podobné problémy a potřebujete poradit, pak nás kontaktujte nebo jen napište, prostřednictvím formuláře dole vyplňte a odešlete nám základní informace a my se Vám ozveme. Případně nám rovnou zavolejte na tel.č. 776 720 082

    vyklízení-kontejner
    vyklízení domu

    Naše velkoobjemové kontejnery pojmou velké množství odpadů a věcí, které již nepotřebujete. Vaše nemovitost zůstane po našem zásahu prázdná, nebo tam necháme věci, které chcete ještě upotřebit, nebo se jich ještě nechcete zbavovat.

    Prostory ve vaší nemovitosti je vždy omezený, proto každý z nás zvažuje, co v něm chce mít a co ne. To si musí každý z nás rozmyslet sám. Až budete vědět, čeho se chcete zbavit, zavolejte nám za shora uvedené telefonní číslo nebo vyplňte jednoduchý formulář.