window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Prodej kontejnerů

KONTEJNERY NA PRODEJ

Prodej hákových přepravních kontejnerů

Nabízíme prodej nových i použitých hákových přepravních kontejnerů s výškou oka 900/1000 mm pro standardní nástavby typu. Můžete si vybrat z různých velikostí velkoobjemových kontejnerů od 3 m3 do 20 m3 . Hákové přepravní kontejnery mají určení pro nákladní vozidla zejména typů Avia, MAN, Iveco. Ceny pro prodej hákových přepravních kontejnerů máme od 38 000 Kč za prodej nového nebo zánovního kontejneru. Dodací lhůty jsou většinou do 10 dní od zadání výroby a zaplacení zálohy. Záleží na množství specifikací určené zákazníkem.

Nové kontejnery na odpad

Rozměry nových kontejnerů na odpad přizpůsobíme na přání zákazníka, tedy jejich šířku, výšku a délku. Rovněž k novému kontejneru na odpad si objednáte nejspíše různé příslušenství, jako jsou schůdky, pevná nebo odklápěcí střecha, různé typy zajištění vrat, boční výklopy, oka pro upevnění sítě, reklamní polepy, specifickou RAL barvu a mnoho jiného.

Nízké a střední kontejnery

Ve výběru nízkých a středních kontejnerů máme kontejnery na suť, stavební a demoliční odpady s maximální nosností od 3 tun. Lze u nás objednat nízké a střední velikosti kontejnerů se zesílenou konstrukcí, silnějších plechů, jeklů a traverz. Standardní tloušťky plechů bočnic je 2 mm, podlah 3 mm, jekly 40x40x1,5 mm, UPN 120. Klasická konfigurace vypadá následovně:

Stavební kontejner

nebo

kontejner na suť

Zpevněný stavební kontejner o objemu 6 m3 typ AVIA nosnost 5t. Rozměry kontejneru přibližně: 3650 x 2060 x 800 mm. Základní profil 40x40x3 uzavřený profil (konstrukce kontejneru), nosný profil rolen a zadních vrat je uzavřený profil, lyžiny UPN 120 vnější rozteč 1060 mm, plechy o síle 2-3 mm, vrata dvoukřídlá profil 40x40x2 uzavřený profil, plech 3mm, oko háku d40 mm za studena ohýbané celo provařené výška 1000 mm, zpevněný A profil, barva např. šedá – odstín dle vzorníku RAL, tmelený kontejner, rolny r 133/4 x 250mm se zpevněným osazením a maznicemi, háčky pro uchycení sítě nebo plachty po obvodu kontejneru, masivní troj panty. Je to ideální kontejner na suť, zeminu a kamení. Cena tohoto stavebního kontejneru nebo kontejneru na suť a další demoliční materiály se pohybuje od 52 500 Kč bez DPH.

prodej hákových kontejnerů Kladno

Velkoobjemový kontejner

Standardní velikost pro velkoobjemový kontejner je rozměr: 3600 x 2000 x 1250 mm. Základní profil 40x40x2 uzavřený profil (konstrukce kontejneru), nosný profil rolen a zadních vrat, lyžiny UPN 120 vnější rozteč 1060 mm, plechy o síle 3 mm dno a čelo, plechy o síle 2 mm boky kontejneru, vrata dvoukřídlá profil 60x40x3 uzavřený profil, plech 3 mm, se zajištěním křídel v otevřené poloze, oko háku d40mm za studena ohýbané celo provařené výška 1000mm, zpevněný A profil, barva např. šedá – odstín dle vzorníku, ochrana proti korozi AR20-71EX anticoro, tmelený kontejner, rolny r 133/4 x 250mm se zpevněným osazením, masivní troj panty, kontejner osazen obvodovou horizontální středovou výztuhou. Cena tohoto standardního velkoobjemového kontejneru se pohybuje od 61 500 Kč bez DPH.

prodej hákových kontejnerů Praha

Skladový kontejner

nebo

EKO skladový kontejner

Tyto specifické kontejnery máme většinou vyrobeny na míru, se zastřešením a s další konfigurací podle přání zákazníka. Mají různé specifikace a doplňky podle toho co skladový kontejner má mít za příslušenství. EKO skladový kontejner má většinou dvojitou podlahu. K cenovým informacím se prosím doptejte u našeho obchodníka.

Odpadový kontejner rakvička

Rovněž tento druh kontejneru může mít svá specifika. Základním parametrem jsou nižší rozměry, trojboká sešikmená střecha, nejen se zadními dvoukřídlými vraty, ale i s horno-bočními vstupy, které jsou většinou opatřeny zámky nebo petlicemi. Odpadový kontejner – typu rakvička je většinou určený na zapáchající tuhý komunální nebo bio odpad, případně i na další druhy odpadů, které nesnesou vlhkost, např. papír, plasty a jiné. Ceny jsou příslušné k vybavení a je možné je zjistit u našeho obchodníka.

Síťovaný kontejner

Patří mezi kontejnery, které se používají na lehké odpady. Síťovaný kontejner použijete převážně na papír, plasty aj. lehčí odpady. I tento kontejner však může být vybaven různými komponenty na přání zákazníka, proto k jeho cenové úrovni se prosím informujte u našeho obchodníka.

Kontejnery na odpad

V případě, že ještě nevíte přesnou konfiguraci pro kontejnery na odpad, případně chcete poptat kontejnery na odpad a skladových kontejnerů s jasnými parametry, popř. byste se rádi informovali o současné nabídce kontejnerů na odpad, nebo skladových kontejnerů ihned připravených k odběru, zeptejte se nás na našich kontaktních stránkách – zde, nebo vyplňte dole uvedený formulář s několika málo údaji a my se vám co nejdříve ozveme.