window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag() { dataLayer.push(arguments); } gtag('consent', 'default', { 'ad_user_data': 'denied', 'ad_personalization': 'denied', 'ad_storage': 'denied', 'analytics_storage': 'denied', 'wait_for_update': 500, }); gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-R1ZBNHKV49');

Kontejnery na kovy

ODPADY Z KOVŮ

Vyklízíte pozůstalost nebo prostě děláte pořádek ve firmě a máte více jak 100 kg železa po hromadě? Nebo částo děláte rekontrukce a zbavujete se různých kovových odpadů? Máte velké množství železa a různých kovů jednorázově nebo pravidelně? Náš kontejner na železné kovy vám zajistí pořádek. Máme jich hned několik druhů a vícero velikostech. Od 3 do 17 m3 v nosnosti až 5 tun. Záleží na tom, jaké množství kovů skutečně máte. Jestliže si nejste jistí, jakou kapacitu potřebujete, nevadí. Poraďte s námi, jaký kontejner na kovy pro vás bude nejvhodnější. Jestliže přece jen není jasné, jakou kapacitu kontejneru na kovy asi potřebujete, přistavíme vám pro jistotu ten větší kontejner na kovy. Pokud se nenaplní, resp. pouze do půlky, započítáme vám ho za cenu menšího kontejneru. Za tuto surovinu vám vždy ještě zaplatíme. Záleží odkud jste.

Upozorňujeme však, že výkup kovů je možný pouze na fakturu a s naší dopravou.


3 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,64 m
šířka kontejneru – 1,91 m
výška kontejneru – 0,44 m
nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


6 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,30 m
šířka kontejneru – 2,28 m
výška kontejneru – 0,62 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


10 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 3,55 m
šířka kontejneru – 1,91 m
výška kontejneru – 1,26 m
nosnost kontejneru – cca. 3.000 kg


14 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,33 m
šířka kontejneru – 2,21 m
výška kontejneru – 1,43 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


17 m³ objem

Rozměry kontejneru:

délka kontejneru cca. 4,34 m
šířka kontejneru – 2,24 m
výška kontejneru – 1,83 m
nosnost kontejneru – cca. 5.000 kg


Výkupní ceny veškerých kovů se řídí momentální nabídkou na trhu. Pro bližší informace se informujte u našeho obchodníka (+420 605 201 840)

Kovy a kovové odpady

Sběr a výkup kovů je známý už mnoho let. Železo a barevné kovy jsou materiály, které se dají opravdu 100% recyklovat. Někdy kovové odpady mohou obsahovat směsi různých kovů, třeba i s plastem. Kovy pomáháme recyklovat i v případě kompozitních materiálů. Železo určuje svojí cenu podle hustoty, tedy objemu vůči hmotnosti. Čím těžší a menší kusy máte, tím lepší cenu dostanete. Pokaždé jsme schopní za tento materiál zaplatit. Neměl by být však radioaktivní nebo nadmíru znečitěný ropnými látkami nebo chemikáliemi. Samotná recyklace železa pak probíhá až v samotných hutích nebo slévárnách. Obdobně to pak probíhá s barevnými kovy. Kde cenu určuje především čistota nebo složení prvků a elektrovodnost u některých materiálů (měď, hliník).

Využitelné kovy

Jestliže máte ve firmě možnost kovy třídit podle druhu, který vám doporučíme, pak máte šanci si zajistit k prodeji hodnotnou surovinu. Záleží na kvalitě, množství nebo pravidelnosti dodávky, ale i způsobu dopravy (tedy vzdálenosti). Vykupujeme samozřejmě nejen železo v různé podobě, ale i veškeré barevné kovy. Za všechny, podle množství a pravidelnosti dodávek platíme slušné ceny.

Výrobní odpady z kovů

Zaobíráme se sběrem veškerých kovů a jejich zpracováním, proto oslovujeme i výrobní firmy od kterých tyto kovové odpady vykupujeme za férovou cenu. Pro více informací, prosíme kontaktujte našeho obchodního zástupce:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Odvoz kovového odpadu

Každý den realizujeme odvoz odpadu z blízkého okolí Kladna, Slaného, Prahy a okolí. Zajistíme vám potřebné množství a vhodnou velikost kontejnerů na různé kovy nebo další odpady a materiály. Kontejner vám na místě ponecháme zdarma 4 dny a v případě, že byste tuto dobu přesáhli, účtujeme malý poplatek za každý další den, nebo měsíční výhodný paušál. Máme vozidla o nosnosti do 5 tun, které se pohybují třeba ve vašem okolí.

K odvozu těchto odpadů máme platné povolení pro obchodování s odpady – zde.