Kontejnery Praha 5

Pětka (Praha 5) a její okolí

Pětka, jak se často říká obci Praha 5 významně a pozitivně ovlivňuje náš častý svoz kontejnerů z této městské části našeho hlavního města. Na Prahu 5 obvykle jezdíme přistavovat naše kontejnery nejen firmám, ale i družstvům a vlastníkům domů. Okolí Pětky nám není neznámý. Je snadné se s námi domluvit na přistavení kontejneru na různé odpady, které umíme řešit, např. stavební, zahradní, průmyslové nebo domovní. Naše kontejnery našeho krásného města možná někdy uvidíte. Často nás můžete vidět i na silnici. Pokud však chcete kotejner postavit na veřejné prostranství, měli byste se s úřadem Prahy 5 domluvit na jeho dočasného záboru.

Kolik stojí přistavení a vyzvednutí kontejneru

Pokud byste se chtěli zeptat, kolik stojí přistavení a vyzvednutí kontejneru po Praze a okolí, tak vám odpovíme, že ho přistavujeme za 30 Kč / km, nebo 1 000 Kč a navíc vám dáme dostatek času k jeho naplnění, tj. celé na 4 dny.

Městská část Prahy 5 a její okolí:

  • Barandov, Bílá Hora, Butovice, Cibulka, Hlubočepy, Jinonice, Košíře, Motol, Smíchov, Radlice, Řepy, Řeporyje, Stodůlky, Třebonice a další přilehlé městské části, jako je Zadní Kopanina, Lipence, Lochkov, Radotín, Řeporyje, Slivenec, Stodůlky, Třebonice, Slivenec, Řeporyje, Velká Chuchle, Zbraslav, Zličín a dalších.
kontejner na městské části Praha 6

Informace k cenám přistavení / vyzvednutí a likvidace odpadu najdete na odkazu

Cena svozu odpadu.

Podle vaší preference nás můžete kontaktovat telefonicky nebo emailem:

+420 605 201 840  

obchod@inkov.cz

Případně můžete jednoduše vyplnit tento formulář. Pokud zatím nevíte nějaké informace, nevadí, objednávku vytvořte a pak jí spolu upřesníme:

Zadejte prosím Váš e-mail, abychom Vás mohli kontaktovat.
Zadejte počet kontejnerů výše uvedené velikosti, které na odpad budete potřebovat.
Např. stavební suť, kamenivo (do 40 cm), zemina, plasty, papír nebo velkoobjemový.
souhlasím s tím, aby tento web ukládal mé odeslané informace, aby bylo možné odpovědět na můj požadavek.
=

Pravidelné svozy kontejnerů z okolí městské části Praha 5

Jestliže později třeba zjistíte, že spolupráce s námi vám vyhovuje a budete chtít nás doporučit, budeme za tuto vaší inociativu opravdu rádi. Naši zákazníci, kterým řešíme pravidelné svozy kontejnerů z okolí Prahy 5 dříve řešili často problém s kapacitami odpadářských firem v tomto regionu, než se spojili s námi a navázali dobrou spolupráci.